עיצובי ויטראז': מהו סוד הקסם? |

עיצובי ויטראז': מהו סוד הקסם?

הכול החל במאה ה-12, אז ויטראז'ים אשר הותקנו בכנסיות עם מפתחים גדולים, הכניסו אווירה מאגית עם מופעי אורות צבעוניים.

בחלוף מאות רבות של שנים, הוויטראז'ים ממשיכים להלך קסמים על בני האדם ולפאר את החלל שבו הם נמצאים.

אני מזמינה אתכם לשטוף את העיניים בין כתלי סטודיו V, ולצאת עם יצירה אישית שתחולל את אותו מעשה קסמים צבעוני אצלכם ברחבי החלל.

יצירה חד פעמית שאכין בהתאם לאהבות, החלומות והרצונות שלכם.

 

איך נולדת יצירת ויטראז' בהזמנה אישית?

מקבלים השראה – שוטפים את העיניים עם ספרים שזרמו לסטודיו מכל קצוות תבל: מאוסטרליה ועד אבו-דאבי, מאירופה ועד יפן. ספרים אלה יפגישו אתכם עם מיצגי אמנות מודרנית, יצירות יפניות, אמניות אינדיאנית, ציורים שהתגלו במערות עתיקות ועוד רעיונות מעוררי השראה כיד הדמיון.

 

מתחברים לנפש ולחלל – כדי להתאים את היצירה לחלל, אבקר במקום מושבכם ואבין למשל: מהו גודל המפתחים? כיווני הזריחה והשקיעה? מהי זרימת הצבעים הרצוי? ואיך להעניק דרור לאהבות הגדולות שלכם. כל המידע הזה יתנקז לסקיצות שיוגשו לעיונכם.

עוברים ליצירה – לאחר אישור הסקיצה, היצירה שלכם תקרום אור וצבעים. לצורך הכנת היצירה עומדים לרשותי למעלה מ- 300 סוגי זכוכיות בייבוא אישי מארה"ב ואירופה. זכוכיות אלו אינן צבועות (מכינים אותן מתערובת מיוחדת של חול ושל מתכות) – ולכן הן לעולם לא ידהו.

 

לפרוץ גבולות ולעשות את הבלתי אפשרי – זה האתגר שלי.

בין אם מדובר ביצירות בעלות ארבעה ממדים, חלונות, דלתות ויטראז', אהילים מעוצבים או תרנגול ויטראז' שניצב בכפור של מינוס 20 מעלות בטורונטו. בין אם מדובר בגדר ויטראז' אשר מפרידה בין שני בתים, באווירת קו האופק של ניו יורק. פריצת הגבולות הזו חוצה יבשות, וקוטפת פרסים במסגרת תערוכות חובקות עולם.

1

 

 

עיצובי ויטראז' בסטודיו V: למי זה מיועד?

  • לאנשים שרוצים להכניס צבע ואווירה לחלל הפרטי
  • למבני ציבור – כגון בתי כנסת ומוסדות חינוך
  • לארגונים שרוצים להוסיף לחלל אופי ותחושת שפע